STEFANIAK s.c. || ul. Koźmińska 1e || 63-300 Pleszew

Już od lat na rynku!!!

Zapraszamy do kontaktu: 606-871-297 lub 604-963-551

Producent kotłów CO – O firmie
    Producent kotłów Stefaniak, oferuje kotły na paliwa stałe już od ponad 24 lat. Nabyte przez nas w tym czasie doświadczenie oraz wiedza z dziedziny systemów grzewczych, pozwala nam na zaoferowanie Państwu produktów najwyższej jakości. Proponowane przez nas piece dwufunkcyjne, niezwykle wydajne kotły CO, kotły retortowe oraz piece i kotły z podajnikiem, należą do absolutnie najlepszych na rynku. Przez lata funkcjonowania, wprowadziliśmy także wiele innowacyjnych rozwiązań, jakimi są np. wężownica do ogrzewania ciepłej wody użytkowej lub opróżnianie bezpyłowe w kotłach miałowych.

    Wraz z rozwojem firmy poszerzał się również asortyment produkowanych przez nas kotłów. Aktualnie firma STEFANIAK z Pleszewa, może pochwalić się stałą produkcją ponad dwudziestu różnych rodzajów kotłów CO.

  PPrzez cały okres naszego funkcjonowania, kierujemy się w pierwszej kolejności troską o zadowolenie klienta. Stworzyliśmy więc możliwość skorzystania z serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Z przyjemnością służymy Państwu radą oraz pomocą przy projektowaniu kotłowni, jak również rozwiązujemy wszelkie kłopoty związane z kotłami.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.