stefaniaknapis
STEFANIAK s.c. || ul. Koźmińska 1e || 63-300 Pleszew

Już od lat na rynku!!!

Zapraszamy do kontaktu: 604-963-551 lub 606-871-297

Kotły z Pleszewa Stefaniak – O firmie
Producent kotłów Stefaniak Producent kotłów Stefaniak oferuje kotły na paliwa stałe już od ponad 24 lat. Nabyte przez nas w tym czasie doświadczenie oraz wiedza z dziedziny systemów grzewczych pozwalają nam na zaoferowanie Państwu produktów najwyższej jakości. Proponowane przez nas piece dwufunkcyjne, niezwykle wydajne kotły grzewcze, kotły retortowe oraz piece miałowe z podajnikiem oraz CO z wężownicą i kotły tłokowe należą do absolutnie najlepszych na rynku. Przez lata funkcjonowania wprowadziliśmy także wiele innowacyjnych rozwiązań, jakimi są np. wężownica do ogrzewania ciepłej wody użytkowej lub opróżnianie bezpyłowe w kotłach miałowych.

Producent kotłów Stefaniak     Wraz z rozwojem firmy poszerzał się również asortyment produkowanych przez nas kotłów. Aktualnie firma Stefaniak z Pleszewa może pochwalić się stałą produkcją ponad dwudziestu różnych rodzajów kotłów CO.

  Przez cały okres naszego funkcjonowania, kierujemy się w pierwszej kolejności troską o zadowolenie klienta. Stworzyliśmy więc możliwość skorzystania z serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Z przyjemnością służymy Państwu radą oraz pomocą przy projektowaniu kotłowni, jak również rozwiązujemy wszelkie kłopoty związane z kotłami.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.